O nas

Zapotrzebowanie rynku

Click & Grow projektuje nowatorskie ogrody, w których uprawia się rośliny bez wysiłku. Nasza technologia umożliwia produkcję żywności roślinnej przez cały rok, automatycznie zraszając rośliny i zapewniając im zawsze wystarczającą ilość światła, tlenu i substancji odżywczych. Coraz więcej ludzi jest zainteresowanych całoroczną produkcją świeżego jedzenia metodami naturalnymi. W USA produkcja żywności wytwarzanej tą metodą wzrosła z 1 mld dolarów w 2005 do ponad 14 miliardów obecnie i nadal rośnie. Konsumenci szukają takich inteligentnych urządzeń, które umożliwiają jedzenie wyprodukowanej bez wysiłku świeżej, ekologicznej żywności. Na szczęście z naszą technologią uprawa roślin nigdy nie była łatwiejsza.

O Nas

Click & Grow sprzedał już ponad 400 000 swoich produktów przy średnim zadowoleniu klienta na poziomie 97%. Nasza technologia jest w pełni sprawdzona, przetestowana i potwierdzona. Przyniosła dochód ponad 7 mln dolarów. Nasze produkty, od pokojowych ogrodów ziołowych do pionowych farm ściennych, zapewniają wszystko, co niezbędne by zaspokoić potrzeby klientów przy uprawie świeżej żywności.

Dlaczego My

Większość rozwiązań technologicznych nie jest gotowa, by sprostać oczekiwaniom rynku, a te dostępne są
drogie i nieprzyjazne dla użytkownika.

Wprowadzenie niezawodnych produktów na rynek wymaga 6 lat testowania uprawianych roślin przez cały czas
biologicznego cyklu wzrostu.

Nasza technologia jest gotowa i zweryfikowana wielkością sprzedaży. Do chwili obecnej sprzedaliśmy ponad
400 000 produktów konsumenckich.

Dysponujemy pełnym asortymentem produktów na rynku, co miesiąc dodajemy kolejne rośliny, a przetestowaliśmy już ich ponad 7 000.

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email sklep@clickandgrow.shop lub telefonicznie pod numerem 695683797.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Smart Garden

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl